پکیج مشاوره‌ای تیم گراف: پیشنهادی کاربردی برای رشد حرفه‌ای کسب و کار در وب

۱.شناخت برند و تحلیل وضعیت

گام اول و مهم‌ترین گام شناخت کسب‌وکار شماست. ما با برگزاری جلسه حضوری یا اسکایپی شناختی کامل نسبت به برند شما به دست می‌آوریم، ارزش‌ها و فرهنگ سازمانی‌تان را می‌شناسیم و با محصولات و خدمات‌تان به خوبی آشنا می‌شویم. وضعیت کنونی کسب‌وکار شما به لحاظ محتوای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی را بررسی می‌کنیم. تحلیلی دقیق از وضعیت SEO ارائه می‌دهیم و بصورت موردی و با جزییات کامل فعالیت رقبا را رصد می‌کنیم.

۲. تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی

در آزمایشگاه گراف مشغول تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی شما می‌شویم. استراتژی مکتوب شامل همه جزییات است: دسته‌بندی موضوعی، تحلیل کلمات کلیدی، تیترهای پیشنهادی، KPI سه ماهه آینده، برنامه دقیق پرموشِن محتوا و … فقط بخشی از آن هستند. با این برنامه به مدت ۳ ماه آینده شما دقیق می‌دانید چه محتوایی به چه شیوه‌ای در وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی شما
می‌بایست منتشر شود.

۳. اجرای کامل پکیج مشاوره‌ای و ارزیابی آن

تیم گراف آماده پیاده‌سازی کامل پکیج پیشنهادی بر روی وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی شما است. پیاده‌سازی این برنامه ۳ ماهه علاوه بر اینکه هویت آنلاین قدرتمندی را برای برند شما ایجاد می‌کند بلکه ادامه روند بازاریابی محتوایی‌تان را ساده‌تر و فرصت را برای خلاقیت‌های بیشتر فراهم می‌کند.

از همین جا شروع کنید!

درخواست راهکار بازاریابی محتوایی