استراتژی بازاریابی محتوایی

باید مخاطبان‌تان را بشناسید، راه‌حلی منحصربفرد و خلاقانه برای آن‌ها طراحی کنید و یک برنامه‌ریزی دقیق برای انتشار، توزیع و تحلیل محتوا داشته باشید.

راه اندازی رسانه برند

بین اینهمه سروصدای رسانه‌ای دنیا، دیده شدن کار سختی است به‌خاطر همین برندهای بزرگ دنیا رسانه‌های انحصاری خود را ایجاد می‌کنند.

راه‌اندازی کمپین اینترنتی

کمپین‌های اینترنتی می‌توانند آنقدر سریع پخش شوند که طی چند روز همه راجع به شما صحبت کنند البته به شرطی که دقیق طراحی و اجرا کنیدشان.

توزیع محتوا

پُر کردن وب‌سایت از انواع محتوا بی‌فایده است مگر اینکه کانال‌های توزیع ارزشمندی را برای توزیع محتوایی که تولید کرده‌ایم، بسازیم و بیابیم!

طراحی اپلیکیشن موبایل

نه از این اپلیکیشن‌های پیچیده عجیب غریب! از این اپلیکیشن‌های ساده‌ای که می‌توان کلی محتوای جذاب با آن‌ها به مخاطب رساند.

تولید محتوای وبلاگ

از وبلاگ شرکت خود استفاده کنید تا بیشتر از یک رابطه رسمی با مشتریانتان داشته باشید. چیزی بیاموزید، بخندانید و الهام بخششان باشید. دوست‌تان خواهند داشت ;)

محتوای شبکه‌های اجتماعی

کسانی که حوصله دارند روی لینک‌هایی که از وبلاگ‌تان به اشتراک می‌گذارید کلیک کنند زیاد نیست! محتوایی روی شبکه‌های اجتماعی بگذارید که بتراکند. بووووووم!

مدیریت شبکه های اجتماعی

با ما تماس می‌گیرند که بیچاره شده‌ایم! دیگر وقت نداریم به پیغام‌های اینستاگرام و تلگرام و فیس‌بوک جواب بدهیم. اینکار یک فرد تمام وقت می‌خواهد

تولید محتوای انگلیسی

اگر مخاطب کسب‌وکار شما بین‌المللی است، ما همه وب‌سایت شما را به انگلیسی ترجمه می‌کنیم و بصورت روزانه با محتوای جذاب انگلیسی وب‌سایت‌تان را به روز نگه می‌داریم.

طراحی وب‌سایت

اگر می‌خواهید اساسی نام‌ونشانی از خودتان روی وب به یادگار بگذاری طراحی یک وب‌سایت یا لندینگ پیج‌های تروتمیز از اوجب واجبات است.

پوشش زنده رویداد

خوب تقصیر کسانی که نرسیده‌اند به رویداد شما بیایند چیست؟ بصورت زنده برایشان بنویسید چه اتفاقی میافتد و در شبکه‌های اجتماعی پخشش کنید.

طراحی اینفوگرافیک

بدبختی‌ از آنجا شروع شد که دیگر حوصله خواندن نداریم. اینفوگرافیک یعنی کلی اطلاعات بدردبخور را یک قرص تصویری کنیم و سریع بندازیمش بالا.

طراحی موشن گرافیک

به همان دلیل بالایی! موشن گرافیک‌ها هم بسیار به درد بخور هستند. می‌توانید یک کتاب حرف را در ۵ دقیقه موشن گرافیک توضیح بدهید.

سئو!

محتوایی تولید کنید که موتورهای جستجو دوستش داشته باشند. (کنفسیوس)
هزارتا معیار در نوشتن یک متن هست تا موتورهای جستجو دوستش داشته‌ باشند.

یک فنجان چای

دور هم بنشینیم. چای بنوشیم و راجع به ایده‌های تازه و خفن برای کسب‌وکار شما صحبت کنیم.